Son Teknoloji Ürünlerle Verimlik

Tüm CNC ahşap kesim ve işlemelerde büyük bir titizlikle ve hassasiyetle çalışan makinelerimizle kusursuz ürünler üretiyoruz. Kullandığımız son teknoloji makineleri ve yazılımları, yapılan işe ve maliyete de etki edeceğinin bilinciyle en etkili biçimde kullanıyoruz, maksimum verim almayı hedefliyoruz. Öyle ki müşterinin isteği doğrultusunda her türlü işlemeyi, işlemenin teknik resimlerini istenilen ölçülerde ayarlayarak ve malzemeye doğrudan aktarılabilen bir yazılım kullanarak malzemenin üzerine hatasız olarak işleme yapıyoruz. İmalat süresi boyunca istenildiği anda programa müdahale edebiliyor ve istenilen değişiklikleri kullandığımız yazılım aracılığıyla yapabiliyoruz.

Üretimin her aşamasında müşteri memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti ve Fason Üretim Yazılım üzerinde üretimin her bir aşamasında değişiklik yapabilme konusunda sunduğumuz bu imkan, müşterimizin isteklerini son ana kadar ön planda tutabilmemizi sağlıyor. Bu sayede CNC ahşap kesim ve işleme konusunda ismimizi sıkça duyuruyoruz ve firmaların bir numaralı tercihi oluyoruz. Üretici büyük firmalara kendi talepleri doğrultusunda sağladığımız ürünler sayesinde devamlı aldığımız Fason üretim taleplerini en iyi şekilde karşılıyoruz ve büyük firmaların yıllardır tek rotası olmayı başarıyoruz.

Kısa Sürede Yüksek Kalite

Makine ve yazılım seçimimizdeki hassasiyeti makineyi ve yazılımı en iyi şekilde kullanacak personeli seçerken de göstermemiz; kusursuz işçilik, kaliteli CNC kesim, hassas işleme ve fiyatlandırma konusunda bizi sektörde öne çıkartıyor. Kesim fiyatlarını istenilen ölçüye ve işlemeye göre belirliyoruz. İşin kalitesi konusundaki iddiamızı, hızlı makinelerimiz sayesinde işimizin süresinde de sürdürüyoruz. Ürünleriniz sizlere en iyi şekilde, en kısa sürede teslim edilmiş oluyor.